Izstāde Saknes/Galotnes

27. February, 2017
Rīgas mākslas telpa

Priecājamies paziņot, ka, atzīmējot mūsu skolas 30 gadu jubileju, vienā no svarīgākajām Rīgas izstāžu vietām no 28.02 līdz 26.03. notiks izstāde Saknes/Galotnes. Izstādi, ar Rīgas Domes un RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, organizē Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skola un Rīgas mākslas telpa.

Andris Vītoliņš, Guna Poga, Renārs Krūmiņš, Margrieta Dreiblate, Liena Bondare, Roberts Rūrāns – lūk tikai daži no šīs izstādes autoriem. Kopā tādu būs apmēram 30. Viņus visus vieno fakts, ka katrs no viņiem savā laikā mācījies Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skolā. Izstādē redzamie, dažādos mākslas veidos un medijos (glezniecība, grafika, foto, video, u.c.) radītie darbi, dos iespēju vērtēt gan samērā plašu ainu latviešu mūsdienu mākslā, gan spriest par mākslas izglītības un profesionālās mākslas saiknēm un attiecībām.

Izstādes Saknes/Galotnes laikā Rīgas mākslas telpā notiks arī radošas tikšanās un darbnīcas. 10. martā, 16.00 izstādes kuratore Marta Jurjāne, iekārtotājs Pēteris Zilbers, kopā ar dzejnieci Ingmāru Balodi, diplomāti Ligitu Jurkāni un izstādes māksliniekiem, tiksies ar Rīgas mākslas skolu audzēkņiem, lai pārrunātu izstādē redzamo un spriestu par to, kā māksla skolā iegūtais ietekmē radošas personības izaugsmi, skatījumus, vērtības.

Tiks organizētas arī radošas darbnīcas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Sīkāka informācija Rīgas mākslas telpā (luize.lismane@riga.lv) vai Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skolā (vilniss@gmail.com).