Gleznošanas kursi pieaugušajiem

21. August, 2018 plkst. 19:00
Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skola

Gleznošanas kursi pieaugušajiem

Sākas pieteikšanās Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skolas GLEZNOŠANAS KURSOS pieaugušajiem. Nodarbības notiek reizi nedēļā kā iespēja profesionāli pilnveidoties gan iesācējiem, gan cilvēkiem ar priekšzināšanām.
Nodarbības laiku var izvēlēties- ceturtdienas vakaros no plkst.19.00 līdz 20.45 vai sestdienās no plkst.12.00.
Pirmā mācību gada laikā gleznošanas kursā varēs apgūt pamatzināšanas un pamatprasmes glezniecībā, lai tālāk varētu sevi padziļināti pilnveidot kādā no glezniecības tehnikām un stiliem. Dalībnieki bez priekšzināšanām apgūst glezniecības pamatus izvēlētajā tehnikā (guaša, akvarelis vai eļļa). Kursa programmā ietvertas zināšanas par krāsu, toņu veidošanu, krāsu attiecībām, kompozīciju, zīmējumu. Iepazīšanās ar dažādiem glezniecības veidiem, sižetiem, žanriem, stiliem. Tiek apgūtas tehniskās iemaņas.

Dalībnieki ar priekšzināšanām varēs papildināt savas prasmes un tālāk attīstīt savu talantu.
Uz nodarbībām katram pašam būs jāņem līdzi materiāli darbam , par ko vienosimies pirmajā nodarbībā. Kursu sākums-6.septembris. Ir iespēja apmeklēt bezmaksas Iepazīšanās nodarbību-30.augustā. Kursus vada gleznotāja Ingemāra Treija. Sīkāka informācija pa tālruni 29540516. Lūdzam pieteikties pie sekretāres tālr. 67217376 vai Skolā, 3.stāvā, 303.telpā.