Audzēkņu sadalījums klasēs 2016./17. mācību gada 1. semestrī

2016./2017.māc.g.
8-gadīgā programma

1.A 8 gadīgā
1 Āboliņa Anete 2008
2 Barkāne Estere 2007
3 Cipste Maija 2008
4 Fersts Daniels 2008
5 Garančs Marks Aleksandrs 2008
6 Ivanova Ērika 2008
7 Kapakle Katrīna Marta 2008
8 Krūmiņa Madara 2008
9 Sparāne Laima 2008
10 Strīķkaleja Līva 2008
11 Šalkovska Emīlija Paulīne 2008
12 Šauberga - Lepe Denēva 2008
13 Zemeša Marija 2008
1.B8 8 gadīgā
1 Chudenkova Olga 2008
2 Gorbunova Arīna 2007
3 Jaceva Darja 2007
4 Jacuka Jana 2007
5 Jefimova Arina 2008
6 Klekere Marija 2008
7 Klučenko Jekaterina 2008
8 Mihailova Poļina 2008
9 Soloveva Olga 2007
10 Sumcova Poļina 2007
11 Triškina Alisa 2007
12 Tutina Kristīne 2007
13 Xinran Xie 2007

  2.A8 8 gadīgā

1 Bērziņa Anna 2007
2 Caunīte-Jauntirāne Kitija 2006
3 Damberga Sofija 2006
4 Jēkabsone Everita 2007
5 Kirejeva Klinta 2007
6 Kļavinska Elīza 2006
7 Loiteršteine Evelīna 2008
8 Nikolaisone Rebeka 2006
9 Ošis Raivis 2006
10 Popele Odrija 2007
2.B8 8 gadīgā
1 Birjukova Marija 2007
2 Boreiko Anastasija 2007
3 Džafarova Leila 2006
4 Kalvišs Georgs 2007
5 Kaynmov Anivbek 2007
6 Mackeviča Anna Rēzija 2006
7 Redliha Lauma 2006
8 Romanovska Sofija 2006
9 Rudzīte Marta 2007
10 Šarkovska Alīna 2006
11 Torjaņika Natālija 2006
12 Veilands-Kostikovs Alfrēds 2007

     3.A8 8 gadīgā

1 Auseklis Tomass Daniels 2006 1.grupa
2 Balcere Dārta 2007 1.grupa
3 Bērziņa Evelīna 2005 1.grupa
4 Danilans Leo 2005 1.grupa
5 Duburs Niklavs Roberts 2003 1.grupa
6 Garančs Dāgs Gustavs 2006 2.grupa
7 Heinrihsone Džiliāna 2004 2.grupa
8 Kvjatkovska Helēna 2006 2.grupa
9 Lekse Elizabete 2005 2.grupa
10 Mitko Dārta 2006 2.grupa
11 Treimane Madara 2006 2.grupa

2016./2017.mācību gads
6.gadīgā programma
1.A
1 Bikovs Ričards 2006 1.grupa
2 Čīma Marta 2006 1.grupa
3 Ivanova Aleksandra 2006 1.grupa
4 Jankevica Luīze Regīna 2005 1.grupa
5 Jankevica Elīza Sofija 2005 1.grupa
6 Kaufmane Alija Marsela 2005 2.grupa
7 Klepere Beāte Anna 2005 1.grupa
8 Lancmane Marta Anna 2006 2.grupa
9 Liepiņa Patricija 2005 2.grupa
10 Muceniece Marta Elizabete 2005 2.grupa
11 Vaičusa Marta 2006 2.grupa
12
13
1.B
1 Āboliņš Helmuts 2005 1.grupa
2 Celousovs Marks 2006 1.grupa
3 Cobere Viktorija 2004 1.grupa
4 Gasparaite Alīna 2006 1.grupa
5 Krasovska Daša 2006 1.grupa
6 Kudinova Irina 2006 2.grupa
7 Kukes Timurs 2006 2.grupa
8 Lavrenkova Karolīna 2004 2.grupa
9 Roslova Darina 2005 2.grupa
10 Telešecka Veronika 2004 2.grupa
11
12
13

         1.C

1 Abramova Sofija 2005 1.grupa
2 Birjukova Aleksandra 2004 1.grupa
3 Fiksele Darja 2005 1.grupa
4 Lisaks Romāns 2005 1.grupa
5 Nagibina Sofija 2004 1.grupa
6 Ostrovska Elza Anna 2004 2.grupa
7 Sjomina Anželika 2005 2.grupa
8 Tretinko Diāna 2004 2.grupa
9 Zervina Anna 2005 2.grupa

1.D
1 Abramova Olga 2004 1.grupa
2 Baumane Aleksandra 2004 1.grupa
3 Davidova Darja 2004 1.grupa
4 Himičeva Katerina 2004 1.grupa
5 Kutuzova Melanija 2005 1.grupa
6 Morozova Anna 2004 2.grupa
7 Rebrova Simona 2005 2.grupa
8 Rubins Ralfs 2003 2.grupa
9 Spitsina Jekaterina 2005 2.grupa
10 Ševčenko Lika 2003 1.grupa
11 Tumanova Jeļena 2003 2.grupa
12 Zaharova Poļina 2003 2.grupa

          1.E

1 Grope Laura 2003 1.grupa
2 Daņilovs Artūrs Marks 2003 1.grupa
3 Grjunberga Irisa 2002 1.grupa
4 Kobzeva Darja 2003 1.grupa
5 Moščinska Nikola 2006 1.grupa
6 Renkvica Paula 2003 2.grupa
7 Simoņenko Aleksandra 2002 2.grupa
8 Upīte Annija 2006 2.grupa
9 Vārpa Maksimiliāns 2003 2.grupa
10

1.F
1 Beitele Karīna 2002 1.grupa
2 Konstantinova Alīna 2002 1.grupa
3 Ogorodņikova Nikole 2002 1.grupa
4 Mitrofanova Katrīne 2001 1.grupa
5 Mitrofanova Lilija 2002 1.grupa
6 Novikova Anastasija 2001 2.grupa
7 Resnais Nils 2002 2.grupa
8 Semjonovs Aleksandrs 2002 2.grupa
9 Ševčenko Alise 2001 2.grupa
10 Zīle Gustavs 2002 2.grupa

    2.A  

1 Andersone Sabīne 2006 1.grupa
2 Andrjušina Anastasija 2005 2.grupa
3 Blumats Rūdolfs 2005 1.grupa
4 Dubovičs Artjoms 2005 1.grupa
5 Kirilovska Marianna 2006 1.grupa
6 Marcinkuss Elizabete 2005 1.grupa
7 Putniņa Gabriela 2006 2.grupa
8 Savarina Angelina 2005 2.grupa
9 Sorokina Anna 2003 2.grupa
10 Višņakova Anna 2005 2.grupa
11 Zariņa Nadīna 2004 2.grupa
12 Zotova Lea Marija 2006 2.grupa
13
2.B
1 Bogdanova Viktorija 2003 1.grupa
2 Bureņina Marija 2003 1.grupa
3 Feldmane Matilde Marija 2004 1.grupa
4 Graudiņa Justīne 2004 1.grupa
5 Guļeviča Anna 2005 1.grupa
6 Jeršovs Dmitrijs 2004 1.grupa
7 Korkina Anastasija 2002 2.grupa Otrs gads
8 Liepniece-Pavlova Elīza 2004 2.grupa
9 Skrebeļa Elīza 2005 2.grupa
10 Starikova Aleksandra 2003 2.grupa
11 Zvaigzne Estere Esmē 2004 2.grupa
12
13

    2.C  

1 Baškova Valērija 2005 1.grupa
2 Jakaite Elīza 2003 1.grupa
3 Latišenko Olga 2003 1.grupa
4 Legzdiņa Justīne Patrīcija 2005 1.grupa
5 Muravjova Valērija 2004 1.grupa
6 Naumova Arīna 2006 1.grupa
7 Ņegeļeva Patrīcija 2004 2.grupa
8 Osmanis Tomass 2004 2.grupa
9 Ševeļova Viktorija 2003 2.grupa
10 Vorobjova Margarita 2003 2.grupa
11 Zaiceva Anna 2005 2.grupa

2.D
1 Abramova-Kņazeva Jekaterina 2000 1.grupa
2 Baša Marija Anna 2002 1.grupa
3 Čikovani Aļika 2001 1.grupa Otrs gads
4 Gludīte Anete 2002 1.grupa
5 Goreļkova Alisa 2001 1.grupa
6 Gūtmanis Varis 2000 1.grupa
7 Ivanova Darja 2001 1.grupa
8 Kļujeva Darja 2002 2.grupa
9 Putniņa Frančeska 2001 2.grupa
10 Smirnova Jekaterina 2002 2.grupa
11 Tretjakova Marija 2002 2.grupa Otrs gads
12 Zaščirinska Eļizaveta 2001 2.grupa
13 Žirjakovs Ričards 2002 2.grupa

      3.A

1 Abramova-Kņazeva Darja 2002 1.grupa
2 Novikova Alīna 2004 1.grupa
3 Nuridinova Malika Ingrīda 2005 1.grupa
4 Pakhomov Arseniy 2005 1.grupa
5 Pakhomov Martin 2005 1.grupa
6 Ratņikova Marija 2005 2.grupa
7 Semeņihins Timofejs 2004 2.grupa
8 Smirnova Anastasija 2004 2.grupa
9 Šarigina Anastasija 2005 2.grupa
10 Vavilova Anastasija 2004 2.grupa
11 Vlasenko Vasiļisa 2005 2.grupa

3.B
1 Bencmane Aleksandra 2003 1.grupa
2 Blūma Jasmīna 2003 1.grupa
3 Graudaka Paula 2005 1.grupa
4 Horts Mihails 2003 1.grupa
5 Horts Ņikita 2003 1.grupa
6 Kildiša Darja 2003 1.grupa
7 Kirilovska Nikola 2004 2.grupa
8 Lejiņš Hugo 2003 2.grupa
9 Majore Līva 2004 2.grupa
10 Pokule Anna 2003 2.grupa
11 Rode Emīls Ernests 2004 2.grupa
12 Sircova Daira Aleksandra 2004 2.grupa

      3.C 

Aļeščenko Valērija 2003 1.grupa
2 Baumane Renate Lurdesa 2003 1.grupa
3 Blicsone Jete 2003 1.grupa
4 Cvetkovs Maksims 2001 1.grupa
5 Geibere Anna 2003 1.grupa
6 Ledskalniņš Andis 2002 1.grupa
7 Popova Polīna 2004 2.grupa Otrs gads
8 Ramute Diāna 2003 2.grupa
9 Rudenko Milana 2002 2.grupa
10 Smirnova Ksenija 2002 2.grupa
11 Šļahina Darja 2003 2.grupa

3.D
1 Aivazidi Monika 2001 1.grupa
2 Astašova Kristīna 2000 1.grupa
3 Čistjakova Darja 2001 1.grupa
4 Dubrovska Polīna 2000 1.grupa
5 Freiberga Agate 1999 1.grupa
6 Konovalova Monta Kaiva 1999 1.grupa
7 Lavrenova Gali 2000 2.grupa
8 Rajeva Laura 2002 2.grupa
9 Savicka Anete 2001 2.grupa
10 Sļepkovs Daņiils 2001 2.grupa
11 Verbicka Olga 2001 2.grupa
12 Žohova Anastasija 2000 2.grupa

      3.E

1 Ģīle Ramona 2001 1.grupa
2 Kļavinska Katrīna 2001 1.grupa
3 Kuļinska Anabele 2002 1.grupa
4 Langmane Amanda 2002 1.grupa
5 Pērkons Krišjanis 2002 1.grupa
6 Priedīte Nikola 2002 1.grupa
7 Prohorenko Diāna 2001 1.grupa
8 Savicka Ieva 2003 2.grupa
9 Semule Reina 2002 2.grupa
10 Siliņa Karīna 2001 2.grupa
11 Strazda Anna Elizabete 2002 2.grupa
12 Vilciņa Elīza 2002 2.grupa
13 Vīnšteina Lība 2003
4.A
1 Drača Valērija 2004 1.grupa
2 Frišfelde Elizabete 2003 1.grupa
3 Jansone Aleksandra 2004 1.grupa
4 Katkeviča Elizabete 2004 1.grupa
5 Lukašaņeca Laura 2004 1.grupa
6 Miltiņa Marta 2004 1.grupa
7 Ozoliņa Elīna 2002 1.grupa
8 Reiktere Anna 2003 2.grupa
9 Rozentāle Laura 2003 2.grupa
10 Soldatenko Aļika 2004 2.grupa
11 Streļcova Jūlija 2003 2.grupa Otrs gads
12 Torjaņika Jūlija 2003 2.grupa
13 Trambarina Marianna 2004 2.grupa

  1. B
    1 Bispena Simona 2002 1.grupa
    2 Česnovicka Darja 2003 1.grupa
    3 Fenhane Diana 2002 1.grupa
    4 Iļjičevs Artjoms 2003 1.grupa
    5 Karelovs Andrejs 2003 1.grupa
    6 Kotlere Marija 2003 1.grupa Otrs gads
    7 Korago Emīlija 2004 2.grupa
    8 Mironova Mišela 2003 2.grupa
    9 Palamarčuka Patrīcija 2002 2.grupa
    10 Pudāne Anete 2003 2.grupa
    11 Sonnova Darja 2004 2.grupa
    12 Tabeļeva Jana 2002 2.grupa Otrs gads

              4.C

    1 Aivare Lilija Anna 2002 1.grupa
    2 Blumberga Elīna 2002 1.grupa
    3 Driba Amanda 2003 1.grupa
    4 Gaļicina Ilana 2004 1.grupa
    5 Izmailova Anastasija 2002 1.grupa
    6 Keiča Patrīcija 2002 2.grupa
    7 Līdums Oskars Patriks 2002 2.grupa
    8 Pēde Lolita 2002 2.grupa
    9 Pētersone Sofija 2003 2.grupa
    10 Sidorova Katrīna Lūcija 1999 2.grupa
    11 Vasiļjeva Ksenija 2003 2.grupa

4.D
1 Āboltiņa Ksenija 2001 2.grupa
2 Bagirova Natella 2001 1.grupa
3 Bankoviča Viktorija 2001 1.grupa
4 Černavska Olga 2000 1.grupa
5 Gavrilova Lika 2001 1.grupa
6 Jarovenko Oļesja 2001 1.grupa
7 Makarovs Marks 2001 1.grupa
8 Piese Ketlīna 2000 2.grupa
9 Rubule Jūlija 1999 2.grupa
10 Smirnova Angelina 1998 2.grupa
11 Stepanova Milena 2000 2.grupa
12 Vodolagina Anna 2001 1.grupa
13 Znutiņš-Znutāns Ričards 1998 2.grupa
14 Žoludeva Sofija 2001 2.grupa

      4.E  

1 Āboltiņa Katrīna 2004 2.grupa
2 Ivanova Jevgēņija 2003 1.grupa
3 Jablinska Diāna 2000 1.grupa
4 Kiseļevska Beatrise 2001 1.grupa
5 Kovaļska Nikola 2003 1.grupa
6 Lasmane Diāna 2000 1.grupa
7 Ļeontjeva Marija 2001 1.grupa Otrs gads
8 Ļitvjakova Darja 2000 1.grupa
9 Morozova Stefānija 2001 2.grupa
10 Rubene Zita Veronika 2002 2.grupa
11 Zepa Katrīna Grēta 2000 2.grupa
12 Zīverte Katrīna 2001 2.grupa Otrs gads
13 Žērbele Elizabete Marta 2003 2.grupa

             5.A

1 Beļtjukova Ieva 2002 1.grupa
2 Gertnere Undīne 2002 1.grupa
3 Groma Ieva 2003 1.grupa
4 Lucenko Dominika 1999 1.grupa Otrs gads
5 Ņebiļica Anna 1997 1.grupa
6 Ose Helēna 2003 1.grupa
7 Ozola Kristīne 2003 2.grupa
8 Pilmane Signe 2003 2.grupa
9 Rumpe Luīze Annija 2001 2.grupa
10 Stepiņa Pamella 1998 2.grupa
11 Šaldovs Arkādijs 2002 2.grupa

5.B
1 Andrejeva Valērija 2001 1.grupa
2 Bižāne Katrīne 1999 1.grupa
3 Buļa Polīna 2001 1.grupa
4 Dzene Enija Mišela 2003 2.grupa
5 Gasparoviča Poļina 2001 1.grupa
6 Koitjuka Mišela 2001 1.grupa
7 Koteļņikova Darja 1998 1.grupa
8 Kutļina Anastasija 2000 2.grupa
9 Kutuzova Nika 2001 2.grupa
10 Ļitovčenko Elizabete 1999 2.grupa
11 Maļceva Sabrina 2001 2.grupa
12 Rudiša Anna 1999 2.grupa

         5.C

1 Boreiko Lāsma Laura 2000 1.grupa
2 Dzene Dana Anda 2000 1.grupa
3 Harutunjana Jevgeņija 2003 1.grupa
4 Jeremejeva Diāna 2000 1.grupa
5 Jermakova Ērika 2000 1.grupa
6 Kandevica Katrīna 2003 1.grupa
7 Krasovska Darja 2004 2.grupa
8 Oļševskis Aleksandrs 2004 2.grupa
9 Puškeire Kristiāna 2002 2.grupa
10 Šabanova Taisija 2001 2.grupa
11 Šteingolds Mārcis 2000 2.grupa
12 Vaščilina Alīna Katrīna 2001 2.grupa
13 Vlazņeva Viktorija 2000 1.grupa

            6.A

1 Ārgule /Bobkova / Elēna 2000
2 Bebriša Ieva 2000
3 Buļe Beate 2000
4 Cibule Nikola 2002
5 Ēvalde Undīne 2001
6 Kaļinova Jūlija 2003
7 Konkina Anastasija 2003
8 Krastiņa Poloma Amelija 2001
9 Ļeonova Viktorija 1998
10 Ļevičevs Denis 2001
11 Matušonoka Anastasija 1999
12 Ņikuļcova Sofija 2003
13 Rucka Ilze 1999
14 Voitešonoka Jana 2000

6.B
1 Blūzmane Alisa 2000
2 Feldmane Diana 2000
3 Kreisa Anna 2001
4 Lipinika Lilita 2001
5 Maksimova Olga 1999
6 Nikolajeva Polīna 2002
7 Petrova Polīna 2002
8 Poļanska Helēna 2001
9 Selecka Elīna Kristiana 2001
10 Sterba Kristīna 2 0 0 2
11 Vitkovska Madara 2001
12 Zviedre Elizabete 2002
13 Žlabis Bernands Bruno 2001
14 Žore Agneta 2000

             6.C   

1 Batraga Nora 1997 1.grupa
2 Cīrule Justīne Krista 1998 1.grupa
3 Daņiloviča Nellija 1996 1.grupa
4 Jevčuks Germans 1997 1.grupa
5 Laurans Edgars 1999 1.grupa
6 Petersen Geistere Elizabeth 1997 1.grupa
7 Siltāns Andrejs 1999 1.grupa
8 Šakare Elizabete Doloresa 2002 2.grupa
9 Vinogradova Jekaterina 2001 2.grupa
10 Virbale Linda 1996 2.grupa
11 Vlasenko Jeļizaveta 2001 2.grupa
12 Zamkovaja Viktorija 2000 2.grupa
13 Zograf Sofija 1997 2.grupa